Łóżka hotelowe

Wygodne łóżka hotelowelozko

Najważniejszym elementem w pokoju powinny być wygodne łóżka hotelowe. To właśnie relaks i odpoczynek są najczęstszym powodem, dla którego turyści, czy biznesmeni decydują się na wybór tego, a nie innego obiektu. Zapewniając swoim gościom eleganckie łóżka hotelowe wykonane z wysokiej klasy materiałów, mogą mieć Państwo pewność, że będą oni wdzięczni i chętnie wrócą tutaj kolejnym razem. Dbamy o swobodę Państwa wyboru oferując szeroki asortyment komfortowych mebli. Zapewniamy, że nasze łóżka hotelowe staną się najważniejszym atutem Państwa hotelu, ośrodka wypoczynkowego, czy zajazdu. Zapraszamy do kontaktu.

Łóżko kontynentalne 1

Opis Bazy:
Szczególnie twardy i trwały box wykonany jest w całości z płyty meblowej o grubości 16 mm, która obita jest pianką tapicerską. Dodatkowo w bazie wykonane są kliny z pianki, które zapobiegają przesuwaniu się materaca. Wysokość bazy 19 cm. Baza na 6 nogach występuje w komplecie z materacem dwustronnym, zapewniając doskonały komfort wypoczynku. Kolorystyka dostosowana do potrzeb klienta. Wykończenie bazy może zostać wykonane w tkaninie tapicerskiej, ekoskórze lub skórze naturalnej.
W komplecie występują nogi bukowe (w tym 2 szt. z kółkiem oraz hamulcami).  Łóżka wyposażone są w łączenia umożliwiające połączenie dwóch pojedynczych łóżek w jedno Łoże małżeńskie.

 lozko-kontynentalne1

Łóżko kontynentalne 2

Łóżko kontynentalne idealnie pasujące do hotelu. Baza łóżka hotelowego zrobiona jest z litego drewna, co zapewnia stabilność oraz trwałość mebla. Górna część bazy obita jest miękkim, przyjemnym w dotyku materiałem FIBERTEX wysokiej jakości, który zapobiega przesuwania się materaca. Boki łóżka obita jest tkaniną piankową.

lozko-kontynentalne2