Producent PEKRO - Oferta mebli biurowych i hotelowych

meble-biurowe-gabinetowe krzesla-fotele meble-metalowe
scianki-dzialowe lady meble-hotelowe
lady-barowe krzesla-giete meble-restauracyjne
meble-kuchenne  szafy-przesuwne

Meble do biura

W każdym biurze praca wygląda nieco inaczej z uwagi nie tylko na charakter działalności firmy ale także ze względów przestrzennych. Uwzględniając te czynniki proponujemy meble do biura pozwalające na ogromne modyfikacje dostosowujące je do potrzeb naszych odbiorców. Różnorodność propozycji obejmuje zarówno szeroką paletę kolorów jak i odmienne formy biurek czy komód oraz wielorakie rozwiązania funkcjonalne.

Więcej na temat mebli biurowych.

Fotele gabinetowe

Wygodne oraz bardzo eleganckie fotele gabinetowe pozwalają pracować w maksymalnie komfortowych warunkach, a jednocześnie stanowią doskonałe podkreślenie statusu przedsiębiorstwa. Są to propozycje charakteryzujące się bogactwem kolorystycznym, wspaniałą różnorodnością eleganckich linii oraz wykorzystaniem ekskluzywnych materiałów. Szeroki wybór foteli gabinetowych pozwoli dokonać najlepszego wyboru, który będzie doskonale komponował się z każdym biurem.

Więcej o fotelach gabinetowych.

Meble i regały metalowe

Dla systemów przechowywania często najważniejszym czynnikiem jest prostota wykorzystywanych rozwiązań. Dlatego też regały metalowe są tak powszechnie wykorzystywane w przedsiębiorstwach o nawet skrajnie różnych obszarach działalności. Stworzona przez Pekro oferta składa się z uniwersalnych regałów metalowych znajdujących swoje zastosowanie na przykład w archiwach firm oferując proste przechowywanie dokumentacji.

Więcej o meblach i regałach metalowych.

Meble do gabinetu

Meble do gabinetu są jednym z wielu elementów tworzących wizerunek przedsiębiorstwa jako profesjonalnego, wiarygodnego partnera. W propozycjach Pekro zawarte są wszystkie elementy tworzące produkt idealnie spełniający najwyższe wymagania jakie stawiane są przed meblami do gabinetu. Wygoda użytkowania oraz trwałość idą w parze z najwyższą elegancją oraz funkcjonalnością produktów zawartych w naszej ofercie.

Więcej na temat mebli do gabinetu.

Lady barowe

Klimat i prestiż każdego lokalu to w dużej mierze właśnie lady barowe. Zajmują one szczególne miejsce w ofercie Pekro ponieważ są to elementy, które z uwagi na ich niepowtarzalność zawsze stanowią nie lada wyzwanie. Przygotowując ofertę lad barowych zawsze staramy się uwzględniać jak najwyższe walory estetyczne naszych propozycji oraz łączyć je z materiałami odpornymi, gwarantującymi wieloletnie użytkowanie przy zachowaniu maksymalnej elegancji.

Więcej o ladach barowych.

Lady recepcyjne

Pierwszy kontakt oraz wrażenie jakie wywiera się na potencjalnym Kliencie czy też kontrahencie jest niezwykle istotny. Lady recepcyjne to bardzo często miejsce, które stanowi o tym, jak naszą firmę, hotel odbierają inni. Wybierając je warto poświęcić nieco więcej czasu na odnalezienie lady recepcyjnej, która będzie jednocześnie funkcjonalna, estetyczna a przy tym stanowiła będzie prawdziwą reprezentację Państwa działalności.

Więcej na temat lad recepcyjnych.

Meble hotelowe

Zadowolenie gości z pobytu w hotelu lub pensjonacie jest wartością kluczową dla każdego właściciela. Jednym z kluczowych aspektów pobytu, które na to zadowolenie wpływają są niewątpliwie meble hotelowe. Komfortowe i estetyczne meble hotelowe procentują dobrymi opiniami, a goście czując się jak w domu chętnie wracają do hotelu. Inwestycja w dobre meble hotelowe często zwraca się z nawiązką.

Więcej o meblach hotelowych.

Regały jezdne

W każdym magazynie czy archiwum odwiecznym problemem jest brak miejsca na przechowywanie dokumentów. Regały jezdne są znakomitym rozwiązaniem pozwalającym zwiększyć pojemność magazynu o nawet 100%. Dzięki temu rozwiązaniu znacznie ograniczono przestrzeń, jaką normalnie przeznacza się na przechowywanie dokumentacji a przy tym regały przesuwne są niezawodne i zapewniają szybki dostęp do wybranych woluminów.

Więcej na temat regałów jezdnych.